ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсобистості Життя — це Божий дар

Життя — це Божий дар

20 переглядів

Двадцятого липня жителька с. Городнявки Антоніна Гордіївна Ковальчук
відзначила свій 95-річний ювілей

 

Чимало подій довелося пережити у своєму житті Антоніні Гордіївні. Ще зовсім юною дівчиною її вивезли до Німеччини на господарські роботи. Саме на долю її покоління випали роки голодомору, Другої світової війни, повоєнного лихоліття. Та, незважаючи на усі життєві труднощі, Антоніна Гордіївна уміла знаходити позитив у всьому та робити, щоб усім, хто поруч з нею, було добре.
У 1946 році вийшла заміж. Разом зі своїм чоловіком, Францом Адольфовичем, народили та виховали 4 дітей. Уже давно відійшли у вічність її чоловік, син та донька, але ця мужня жінка черпає силу та снагу до життя у любові до внуків та правнуків. А їх у Антоніни Гордіївни багато – 9 онуків, 15 правнуків та 1 праправнучок.
Мабуть, саме любов і піклування про неї великої родини дає їй силу, бажання жити та радіти кожному дню, кожній хвилині життя, адже життя – це справжній Божий дар.
У день славного ювілею в Антоніни Гордіївни побувало багато гостей: голова села М.В.Ткачук, керуючий справами районної ради М.П.Капелюх, голова громадської організації «Ветеран Шепетівщини» К.П.Колбасовська, начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення Шепетівської РДА Л.В.Жовна, директор Городнявського будинку культури В.П.Курман та учасники художньої самодіяльності.
Гості привітали Антоніну Гордіївну з ювілеєм та побажали їй міцного здоров’я, сімейного затишку, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини, мирного неба над головою та ще довгих років життя. 
В.КУРМАН,
директор Городнявського
будинку культури.
На знімках:
Антоніна КОВАЛЬЧУК;
у гостях у ювілярки.

Залиште Ваш коментар
Перевести