ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ Знайомство з лісівничими буднями

Знайомство з лісівничими буднями

8 переглядів

Минулої середи, 29 квітня, державне підприємство «Шепетівське лісове господарство» з робочим візитом відвідали голова Хмельницької ОДА Д.А.Габінет, народний депутат України М.О.Стефанчук, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства П.С.Пешко, перший заступник начальника управління лісового та мисливського господарства П.С.Золотий, заступник начальника управління лісового та мисливського господарства Ю.Л.Безноско. Гостей супроводжував директор ДП «Шепетівський лісгосп» В.М.Сасюк.

ДП «Шепетівський лісгосп» — найбільше в управлінні за площею підприємство, угіддя якого розкинулися у Шепетівському й Полонському районах. До речі, понад шістдесят  відсотків площ насаджень, вкритих лісом, тут створено штучно. Так, підприємство у першому кварталі зреалізувало продукції на 25,5 мільйона гривень. Здебільшого її відправлено для вітчизняних виробників.
До бюджетів різних рівнів сплачено податків і зборів на суму 11,2 млн. гривень. У лісгоспі виплачується вчасно гідна зарплата, а також виконуються всі соціальні гарантії захисту робітників та ветеранів лісового господарства згідно з колективним договором.
Велику увагу також зосереджено на модернізації й ремонті основних засобів.
Відтак у Шепетівському лісництві представники з обласного центру мали змогу оглянути лісові культури різних років створення, ознайомилися з проведенням рубок догляду у молодняках. Зокрема, практично оцінити ефективність  механізації догляду за лісовими культурами, який ведеться за допомогою подрібнювача (мульчера) «Kansas» на базі трактора МТЗ-82.
Начальник управління лісового та мисливського господарства П.С.Пешко зазначив, що завдяки мульчеру продуктивність праці на доглядах зросла майже у чотири рази й закупили таке обладнання усі державні лісогосподарські підприємства краю на Красилівському заводі «Сільмаш».
На лісокомплексі гості ознайомилися з продукцією, яка відпускається споживачам. Зацікавив їх на підприємстві й принцип роботи з  електронного обліку деревини. Велася предметна розмова про поліпшення господарювання, випуск продукції  первинної переробки деревини та відходів лісопилення.
На завершення зустрічі губернатор Дмит­ро Габінет сказав, що працівники лісової галузі краю є справжніми партіотами, які люб­лять свою землю, оберігають і плекають ліси. Він побажав лісівникам здоров’я, терпіння, невичерпної енергії.
Пресслужба
ДП «Шепетівський лісгосп».

Залиште Ваш коментар
Перевести