ГОЛОВНА СТОРІНКА ГОЛОВНІ НОВИНИ ЗНО-2018 – стартувало

ЗНО-2018 – стартувало

29 переглядів

З багажем знань взялися за тести з математики

У вівторок, 22 травня, розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання з навчальних предметів. Того дня українські школярі складали тести з математики.

На подвір’ї Шепетівської школи-гімназії було надзвичайно багато абітурієнтів. Навчальний заклад приймав випускників із Шепетівщини, Полонщини, Славутчини тощо. Серед них були й діти з обмеженими можливостями.

Вчитель математики Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Таїса Загумна налаштовувала своїх випускників на оптимізм. Вкотре запевняла школярів у тому, що їхніх знань буде достатньо для складання важливого іспиту. Головне – не хвилюватися.

Задля прозорості проведення оцінювання у школі перебувала уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти Юлія Мосійчук. З правилами перебування на пункті тестування № 135 присутніх ознайомила директор навчального закладу Надія Качоровська. Згодом усіх запросили до аудиторій для складання тестів.

До слова, у поточному навчальному році, як і в попередні роки, абітурієнт може обрати не більше чотирьох навчальних предметів для здачі ЗНО. Серед обов’язкових залишаються українська мова і література та математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття).

Наступне ЗНО (з української мови та літератури) відбудеться 24 травня.

Залиште Ваш коментар
Перевести