ГОЛОВНА СТОРІНКА СуспільствоОсвіта ЗНО під «супровід» пандемії

ЗНО під «супровід» пандемії

11 переглядів

Тести з математики і української мови та літератури уже позаду

У четвер, 25 червня, три шепетівські школи приймали учнів для здачі зовнішнього незалежного оцінювання. На відміну від попередніх років, цього разу процес тестування відбувався в умовах карантину. Тому навчальні заклади готували завчасно. Контролювала підготовку комісія, до якої увійшли представники міської ради, Шепетівського районного управління Держпродспоживслужби та міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Загалом у Шепетівці створили п’ять пунктів зі складання ЗНО — у ЗОШ № 1, СЗОШ № 2, школі-гімназії, НВК № 1 та ЗОШ № 6.
«Завчасно, до початку проведення зовнішнього незалежного оцінювання, перераховані навчальні заклади були забезпечені засобами гігієни: рідким милом, одноразовими рушниками та дезінфікуючими рідинами. У день тестування усі учасники проходили температурний скринінг, були у масках, асистенти також мали захисне скло та рукавички. У кабінетах розсаджували не більше, ніж по 12 учасників», — запевнила Наталія Стасюк, заступниця міського голови.
За її словами, перший день ЗНО пройшов доб­ре, без порушень. Не було жодного школяра, який би мав завищену температуру. Тому не допущених до ЗНО не було.
На тестування з математики приїхали 664 абітурієнти. Це мешканці Шепетівщини, Ізяславщини, Білогірщини та Полонщини. Ще 116 не з’явилися для здачі тестів, очевидно через звільнення, оскільки не планують далі вступати до вищих навчальних закладів.

* * * * * * *
У вівторок, 30 червня, Шепетівка вдруге прий­мала учнів для здачі зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Цього разу працювали усі п’ять пунктів зі складання ЗНО. Традиційно кожен навчальний заклад був забезпечений проти­епідеміологічними засобами.
— Усе минуло без порушень, згідно з регламентом. Ніяких непередбачуваних інцидентів не було. У порівнянні з попереднім роком, цього разу трохи змінилися умови через карантинні обмеження. Але це ніяк не вплинуло на ефективність проведення оцінювання. Прохолодні погодні умови дозволили комфортно працювати навіть у масковому режимі, — ділиться

За словами Наталії Миколаївни Щур, ще перед початком тестування для учнів були створені умови безпечного проходу до приміщення школи з дотриманням соціальної дистанції.
— У запрошеннях на ЗНО кожному було вказано різний час приходу на пункт тестуванням з різницею у 10 хвилин. Тому таких скупчень на подвір’ї школи, як попереднього року, не було. Школярі проходили невеликими групами медичний контроль і вчасно потрапляли на своє місце у кабінеті, — пояснює пані Наталія.
Загалом на ЗНО з української мови та літератури зареєструвалися 1203 абітурієнти. Безпосередньо на пункти тестування прибули 855. Випадків недопущення через підвищену температуру не було.
Марина ЛОЖКІНА.

На знімку: перед початком ЗНО з української мови та літератури у ЗОШ №6.

Залиште Ваш коментар
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Перевести