У виселку Степу Ленковецької сільської ради проживає 20 мешканців. Це, здебільшого, пенсіонери. Люди тут дружні, працьовитімають земельні наділи, тримають худобу і від цього живуть.

Серед багатьох порожніх хат, на щастя, є ще оселя, до якої часто з’їжджається рідня. Тут разом із донькою та зятем проживає Надія Григорівна Павлюк.

Другого грудня ювілярка Надія Григорівна зустріла своє 95-ліття. Вона — невтомна трудівниця, яка ніколи не сидить без діла, має велику життєву наснагу і з оптимізмом дивиться у майбутнє.

За життя їй довелось багато чого пережити: важкі роки голодомору, повоєнну розруху. З чоловіком Василем народили і виховали трьох доньок. Зараз бабуся тішиться п’ятьма онуками і дев’ятьма правнуками.

За дорученням сільського голови Юрія Криворчука, іменниницю привітали начальник загального відділу Ленковецької сільської ради Оксана Гнатюк та аматори сільського будинку культури. Вони побажавши довгожительці міцного здоров’я, родинного затишку, турботи і любові від рідних.

Загалом протягом цього року в Ленковецькій ОТГ свої славні ювілеї зустріли 15 осіб, серед яких двоє відсвяткували сотий день народження.