Днями у приміщенні міського будинку культури Шепетівська спілка ветеранів Афганістану провела звітно-виборні збори. До порядку денного, зокрема, увійшов звіт голови спілки В.Окорського та голови ревізійної комісії В.Пипича, а також питання підготовки до святкування чергової річниці виведення радянських військ з території Афганістану та вибори на новий термін голови спілки, складу ради та ревізійної комісії. Порушувалися різні питання ветеранського сьогодення.

З доповіддю виступив голова СВА В.М.Окорський, який відзначив не тільки здобутки, а й проблеми, які виникли у роботі організації за звітний період. Зокрема, він наголосив: для того, щоб робота в організації була ефективнішою, потрібно ще більше згуртуватися, не давати ніяких приводів щодо приниження самих себе та організації загалом. Відзначивши налагоджену роботу серед молоді, Валерій Окорський закликав частіше проводити різноманітні заходи серед самих членів організації.

Роботу спілки учасники зібрання визнали задовільною та затвердили звіт ревізійної комісії.

Головою Шепетівської СВА на новий термін уже вкотре одноголосно обрали В.М.Окорського. Також було обрано новий склад ради і ревізійної комісії.

На збори запросили представників територіального центру захисту та управління соціального захисту населення. Тож з ними обговорювались проблеми монетизації пільг на житлово-комунальні послуги, питання реабілітації ветеранів війни у закладах територіального центру.

Відрадно констатувати, що на сьогодні Шепетівська СВА є не тільки одним із лідерів щодо проведення передплати ветеранської періодики, а й ініціатором проведення лотереї серед її передплатників. До слова, Хмельницька обласна СВА уже чотири роки поспіль підтримує фінансово ідею проведення такої лотереї.

Відтак, для її учасників уже вчетверте був проведений розіграш лотереї. Цього року переможцями стали Василь Яворський, Василь Харченко та Юрій Гаврилюк. Кожен з них отримав у подарунок мультиварку на двадцять операцій.

Наш кор.

 

На знімках:

під час звітно-виборних зборів;

переможці ветеранської лотереї.